Еволюція груп крові. Природа створює надлюдини

Кров – рідка і рухлива сполучна тканина внутрішнього середовища органи серця, що ритмічно скорочується, і не повідомляється безпосередньо з іншими тканинами тіла через наявність гістогематичних бар’єрів. Складається з рідкого середовища – плазми – і зважених у ній формених елементів (клітин та похідних від клітин): еритроцитів, лейкоцитів та тромбоцитів. Циркулює за замкненою системою судин під дією сил.

У всіх хребетних вона червона. У дорослих чоловіків її в середньому 5,2 літри (при вазі 65 кг). У жінок 3,9 літри. У всіх людей планети кров ділиться на чотири групи. Таблиця сумісності груп крові і резус-фактора для зачаття дитини дивіться тут https://supercomputer.com.ua/?p=25748.

Але чи завжди було так? Саме чотири групи крові. Виявляється, ні. Кров, як і людина еволюціонувала і видозмінювалася залежно від умов життя людей. Поки що на планеті відомо чотири групи. кожній із них дано імена.

Перша група крові Про (I) “Мисливець”.

Ця група крові є домінуючою на планеті. З’явилася вона, мабуть, в Африці, не менше сорока тисяч років тому. Саме вік неможливо поки відновити, тому що викопні останки людини ” нашого виду ” дуже рідко трапляються далі цієї датування. необхідний цьому типу людей, він надає на них сприятливий вплив. Особливо корисні нежирні яловичина та баранина; необхідно також включати в раціон птицю та рибу. У Європі ця група крові стоїть на другому місці за поширеністю (38%) після другої групи крові. А ось статистика для американських індіанців-майже сто відсотків. тому не брали участь в еволюції крові.

Друга група крові А (II) “Землероб”.

Ця група крові домінує на планеті. у деяких регіонах вона зустрічається у більшості людей. Її поява пов’язані з появою у суспільстві землеробства. Це період від десяти до дванадцяти тисяч років тому, а місце розташування поки що визначають у Передній Азії та Балканський півострів. У Європі відсоток другої групи крові сягає 44%. Найважливішу роль дієті «землеробів» грають овочі, ці продукти життєво необхідних людей цього типу.

Еволюція груп крові. Природа створює надлюдини

Третя група крові В (ІІІ) “Кочівник”.

Ця група крові порівняно молода. Вважається, що вона з’явилася відразу після того, як був приручений кінь і цілі народи перейшли на кочовий спосіб життя, освоюючи неосяжні простори Азії, погано придатні для землеробства. Це час десь від 2,5 до 3,5 тисячі років. Розташування – Центральна Азія. у раціоні харчування “кочівника” велике місце займає м’ясо, тому що їх життя пов’язане з тваринництвом. З’явилися і молочні продукти. але за великим рахунком їхній раціон значно різноманітніший, ніж у перших двох груп окремо. Середній показник цієї групи по світу -8%, але в Індії вона аномально висока. Її поширення сягає 41%.

Четверта група крові АВ(IV) “Загадка”.

Поява цієї групи крові еволюціоністи відносять до вторгнення великих мас кочівників у землеробські регіони. Справа в тому, що змішування другої та третьої групи крові дає в деяких результатах не повторення груп крові батьків, а виникнення четвертої. Причини такого змішання поки що не з’ясовані, але підтвердженням йому є виняткова своєрідність людей цього. Загалом у порівнянні з першими трьома групами люди-«загадки» мають міцніший організм і сильну імунну систему. Статистика з четвертої групи крові для центральної Європи 3-5%, у росіян-8%, а у калмиків вже-11%. Самі бачите, що далі на схід відсоток збільшується.

На основі цього можна зробити висновок. що еволюція людини стоїть дома. Ми розвиваючись пристосовуємося до середовища проживання і процес створення надлюдини ще не закінчено.

Статистика груп крові у світі розподіляється так:

І – 45%.

ІІ – 35%.

ІІІ – 13%.

IV – 7%

Отже, можна визначити національність за групою крові. Для європейської раси характерна – ІІ, для негроїдної раси – І. У азіатів – ІІІ. У Китаї найбільша кількість людей із 3+ серед інших країн. Однак у КНР найменше людей мають 4-.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *